Благодійність - Староприлуцька школа-інтернат Староприлуцька школа-інтернат

Благодійність

Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з  легкою розумовою відсталістю буде вдячна всім людям з відкритим серцем у наданні будь-якої підтримки.
Якщо у Вас є   можливість і бажання допомогти нашим дітям – будь ласка зв’яжіться з адміністратором сайту:

yandex1112
Emailolshevsky.vowa@yandex.ua

Skype-iconSkype: vovana50

1_52552c6e824b352552c6e824f1ICQ: 606481421
gaimphone2_3190

YouTube Трейлер

Важлива будь яка допомога:
* можливо є змога допомогти фінансово,
* хтось може  має можливість   організувати екскурсію, допомогти транспортом,
* любі інші варіанти ( іграшки, одяг, взуття, солодощі і т.п…) – будуть з радістю прийняті нашими учнями,
* все офіційно

PS:
Діти – наше майбутнє, це знають всі. Та, на жаль, дуже часто саме вони найбільше страждають від байдужості нас, дорослих. І дуже часто вони не отримують розуміння і підтримки від батьків, почувають себе одинокими в своїх сім’ях.

У нас є можливість показати цим дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. І що ми допоможемо їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а, отже, і наше, і майбутнє всього суспільства.

YouTube Трейлер

Цей 2016 рік у нас НЕЙМОВІРНИЙ!
83 акція за 2016 рік і допомоги на 55 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ діток зі Староприлуцького інтернату, а саме : облаштування психологічного кабінету у вигляді фліпчарта дошки, нового великого телевізора, 8 безкаркасних крісел – мішків, облаштування швейних майстерень у вигляді нових швейних машинок та машинки оверлока, тканини, творчі матеріали, 5 нових професійних мікрофонів для виступів діток, канцтовари, розвиваючі матеріали, одяг, взуття та ще купа всього.
Також дітки отримали чудові солодкі пакунки та фрукти : мандарини, апельсини, гранати, яблука, соки та багато чого іншого.
Також діти отримають чудові подарунки від наших друзів, які фотографували їх та наносили зображення на індивідуальну чашку для кожного.
ДЯКУЮ ВСІМ, хто приєднався, хто є другом для дітей з інтернату, хто не вперше відкрив своє серце для діточок, хто був радий зробити саме КОРИСНІ подарунки для них.
Молю Бога, щоб за всі Ваші старання Бог віддячив вам всім здоровям для вас та Ваших родин!
Разом з Вами ми робимо неймовірні речі, ми творимо дива..
І це захоплює…..
Завдяки всім вам діти зможуть розвиватись та отримувати повноцінну допомогу від персоналу, особливо від психолога, яка просто плакала від щастя і не знала, як дякувати нам всім! А нам подяк не потрібно! Нам потрібна здорова, розвинена та благополучна нація!
Дякую діточкам за подарунки, зроблені з любовю для нас і за подяки від адміністрації!
А рік ще не кінчається))) Бо в нас ще багато добрих справ попереду!
ТВОРИМО ДИВА РАЗОМ???))

8 грудня 2016 року до Староприлуцької спеціальної ЗОШ-інтернату завітали депутати Вінницької міської ради від опозиційного блоку Лепей Михайло Васильович з дружиною Лепей Оленою Володимирівною та представниками патрульної служби м. Вінниці.
  Своїм приїздом, турботою, бажанням допомогти Ви зігріли маленькі  дитячі серця, подарували їм радість. Учні нашої школи мали змогу не лише поспілкуватися з Вами, почути цікаві розповіді про професію поліцейського, а й з великим інтересом роглянути засоби дистанційного зв’язку, табельну зброю, кайданки, приміряти  бронежилети.
 Будні дитячого життя Ви підсолодили фруктами, печивом, цкерками, а тепле зимове взуття зігріє діток в холодну пору.
  Щиро вдячні Вам за  чуйність, милосердя і доброту, увагу яку Ви приділили учням нашої школи.
  Нехай ніколи не міліє криниця Вашої доброти, людяності і любові. Божого благословіння Вам в усіх добрих починаннях.
YouTube Трейлер

(Visited 73 times, 1 visits today)