Характеристика класного колективу (зразок)

Тра 8, 2015

Характеристика  7-класу

У  7-  класі навчається  28 учнів, з них  10 хлопців та 18 дівчат.

Серед учнів є діти різного віку: 17 учнів – 1994 р.н., 9 – 1993 р.н., 1 – 1992 р.н., 1 – 1995 р.н.

Клас за профілем навчання загальноосвітній.

За результатами минулого навчального року на бали високого рівня навчались 5-ть учнів: Астахова Анастасія, Виноградова Оксана, Дьяченко Наталія, Пугачова Інна та Чорній Наталія. 5 учнів, що навчалися на бали високого і достатнього рівнів: Корчевський Віталій, Лісіцина Тетяна, Лисенко Юлія, Лисицький Іван, Цибін Дмитро. Багато учнів класу мали бали середнього рівня з 1 – 3 предметів. Вакарчук Валентина, Кондратенко Дмитро, Старостенко Артем, Чайковський Яків, Курочка Богдан мали бали низького рівня.

В класі розвинуте учнівське самоврядування. Кожен учень має свої повноваження.

Мер класу – Зінич Юлія, віце – мер класу – Дерманський Сергій, колегія культури та дозвілля – голова Мельник Святослав, колегія інформації та внутрішньої політики – голова Шимкова Юлія, колегія спорту – голова Бевзюк Олександр, колегія дизайну та оригінального чергування – Петренко Світлана. Фінансовими витратами класу займається Дьяченко Н.

В класі чітко виражене лідерство декількох учнів, це Виноградова Оксана, Пугачова Інна, Чорній Наталія, Дьяченко Наталія, Саакян Євгенія.

Більшість дітей класу активні і старанні, відвідують гуртки різні секції, музичну школу.

Загалом діти доброзичливі, дружні, люблять проводити час разом: готуватись до свят, спілкуватись. Конфлікти, які виникають між хлопцями і дівчатами, є не значними, бо пов’язані з перехідним віком.