Поради щодо подолання тривоги і поганого настрою

Тра 18, 2016
  •   З’ясуйте, що саме вас тривожить. Розкажіть про те, що вас тур­бує, близькій людині. Це особливий психо­логічний прийом: проаналізувавши свою проблему вголос, ви зрозумієте причину своїх проблем і знайдете вихід із ситуації.

•     Сплануйте свій день. Учені помітили, що для людини, стан якої наближається до стресового, час прискорює свій біг. Тому вона відчуває непомірну завантаженість і нестачу часу.
  •     Навчіться керувати своїми емоція­ми. Вирвати­ся зі стресового кола допоможе найпрості­ша йогівська вправа. Заплющіть очі й подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору й розведіть у сторони, уявляючи, як у них   входить енергія. Складіть їх одна на іншу — ліва знизу. Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, наситити мозок киснем і зас­покоїтися.
  •     Усміхайтеся, навіть якщо вам не дуже хочеться. Сміх позитивно впливає на імун­ну систему. У відповідь на вашу посмішку, організм продукуватиме бажані гормони радості.
  •     Фізичні вправи знімають нервове напруження.
  •     Музика – це теж психотерапія. Слухайте спокійну музику.
  •     Бувайте надворі, гуляйте, сидіть в парку, бігайте.
  •     Аби запобігти розчаруванню, невдачам, не треба братися за непосильні завдання.
  •     Постійно зосереджуйтеся на світлих сторонах життя, хороших подіях – це збереже здоров’я і сприятиме успіху.