Про зміну назви Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Липовецького району Вінницької обласної Ради

Гру 1, 2020

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ  УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ  І  НАУКИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СТАРОПРИЛУЦЬКА  СПЕЦІАЛЬНА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА-ІНТЕРНАТ

Липовецького району Вінницької обласної Ради

Н А К А З

24.11.2020                                                                                   № 136-од

На  виконання рішення 46 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради від 29 жовтня 2020 року № 992 «Про питання діяльності об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст Вінницької області», про внесення змін  в частині повного найменування з Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Липовецького району Вінницької обласної Ради на комунальний заклад «Староприлуцька спеціальна школа» Вінницької обласної Ради

НАКАЗУЮ:

1. Здійснити відповідні організаційні заходи, пов’язані з перейменуванням Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Липовецького району Вінницької обласної Ради на комунальний заклад «Староприлуцька спеціальна школа» Вінницької обласної Ради.
  2. Довести цей наказ до відома працівників закладу.
  3. Провести всі необхідні заходи щодо державної реєстрації змін у назві навчального закладу у відповідних державних органах.
  4. Вжити заходів щодо ліквідації старих та виготовлених нових печаток, штампа, вивісок навчального закладу.
  5. Фаєр М.С. секретарю, внести записи до трудових книжок працівників навчального закладу про зміну назви навчального закладу відповідно до Інструкції про ведення трудових книжок.
  6. Головному бухгалтеру Нечепорук Т.С. врахувати зміни у назві навчального закладу при оформленні фінансових документів.
  • Ольшевському В.В., вчителю інформатики, розмістити цей наказ на сайті навчального закладу.
  • Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                 Юрій  Косач

З наказом ознайомлені :_____________ Т.К. Шахно