Безсмернтна Ольга Василівна

image22222222222222222222222222222

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ                                                                                                                ОСВІТА:ВИЩА                                                                                                                                                                              КАТЕГОРІЯ:  СПЕЦІАЛІСТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ ,                                                                                    «СТАРШИЙ ВЧИТЕЛЬ»                                                                                                                                     СТАЖ РОБОТИ-32                                                                                                                            Педагогічне кредо:«Мій справжній   дім – це  школа , а учні – це   моє   життя»

О! Школо моя, дорога  Староприлуцька!
До тебе приходжу я кожного дня.
Тобі віддаю своє серце учительське
Бо тут і життя, і робота моя!