З досвіду роботи

“Арт – терапія для дітей з особливими освітніми потребами засобами нетрадиційних технік малювання” –            з досвіду роботи вчителя початкових класів Гнатюк Т.В..

“Корекційно – розвивальні ігри в системі навчання молодших школярів спеціальної школи”.                                               з досвіду роботи вчителя початкових класів Малюти С.П.

“Корекційно – розвивальні технології формування творчої гри у дітей з особливими освітнімі потребами”                   з досвіду роботи вчителя початкових класів Савчук С.В.

Використання ігрових прийомів на заняттях з розвитку мовлення”                                                                                    з досвіду роботи  вчителя розвитку мовлення Хацьоли Н.Ф.

“Творчі завдання на уроках музичного мистецтва” –                                                                                                          з досвіду роботи  вчителя музичного мистецтва  Сологуба Г.В.

“Корекційно-розвиткова робота на уроках трудового навчання (столярної справи) по формуванню у дітей естетичних смаків”з досвіду роботи Підгурського С.В.