Сонячним вересневим ранком на тлі блакитного неба малиново звучить шкільний дзвінок у Староприлуцькій спеціальній школі скликаючи своїх вихованців до рідного дому.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_1042-1024x683.jpg)
Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_1010-1024x683.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_1046-1024x683.jpg)
Шкільні коридори наповнюються дитячим сміхом. Тож нехай буде щасливим, творчим, сповненим здобутками у навчанні прийдешній навчальний рік.
З початком вас, любі діти і вчителі!!!