З досвіду роботи - Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

З досвіду роботи

«Арт – терапія для дітей з особливими освітніми потребами засобами нетрадиційних технік малювання» —            з досвіду роботи вчителя початкових класів Гнатюк Т.В..

«Роль проектної діяльності у розвитку особистості учня спеціальної школи»                                                                            з досвіду роботи вихователя Ольшевського В.В.

«Корекційно — розвивальні ігри в системі навчання молодших школярів спеціальної школи».                                               з досвіду роботи вчителя початкових класів Малюти С.П.

«Корекційно – розвивальні технології формування творчої гри у дітей з особливими освітнімі потребами»                   з досвіду роботи вчителя початкових класів Савчук С.В.

«Використання ігрових прийомів на заняттях з розвитку мовлення»                                                                                    з досвіду роботи  вчителя розвитку мовлення Хацьоли Н.Ф.

«Творчі завдання на уроках музичного мистецтва» —                                                                                                          з досвіду роботи  вчителя музичного мистецтва  Сологуба Г.В.

«Корекційно-розвиткова робота на уроках трудового навчання (столярної справи) по формуванню у дітей естетичних смаків»з досвіду роботи Підгурського С.В.