З–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія (13 грудня), коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.
11 грудня у школі відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких стане хорошою традицією. Глядачі мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/130274534_777703146144385_566386568012028674_n.jpg)
Усі присутні були вражені цікавою і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною.
Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/130821481_777703062811060_1515309537218582425_n.jpg)
На Андріївських вечорницях учні школи ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/131051550_777703219477711_4357867750529542422_n.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/131105336_777703179477715_4521769692034322664_n.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/131142959_3121002468144004_1765766615491116486_n.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/131291679_3121002604810657_550275058249087120_n.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/131167777_3121002521477332_7856398561675798673_n.jpg)