Наші друзі

Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей з  особливими освітніми потребами буде вдячна всім людям з відкритим серцем у наданні будь-якої підтримки.

АКТУАЛЬНА ПРОБЛЕМА:

Потрібні  матраси, або кошти на  закупівлю ватних  матрасів, розмір 190х70 смс.

Важлива будь яка допомога:
* можливо є змога допомогти фінансово,
* хтось може  має можливість   організувати екскурсію, допомогти транспортом,
* любі інші варіанти ( іграшки, одяг, взуття, солодощі і т.п…) – будуть з радістю прийняті нашими учнями,
* все офіційно

PS:
Діти – наше майбутнє, це знають всі. Та, на жаль, дуже часто саме вони найбільше страждають від байдужості нас, дорослих. І дуже часто вони не отримують розуміння і підтримки від батьків, почувають себе одинокими в своїх сім’ях.

У нас є можливість показати цим дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. І що ми допоможемо їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а, отже, і наше, і майбутнє всього суспільства.

Дитячий та педагогічний колективи висловлюють слова щирої  подяки та вдячності голові БФ “Від мрії до реальності” Анастасії Ставнічук  за отримані подарунки для вихованців школи.

Дякуємо нашим друзям із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради

Висловлюємо щиру подяку гостям, що відвідали наш заклад і створили справжнє свято на день святого Миколая

Дякуємо за цікаво організовану зустріч та солодощі для дітей представникам 456 бригади транспортної авіації ім.Д.Майбороди, льотчикам: Ігореві Бузі та Владиславу Дубяку.