Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Староприлуцька спеціальна школа долучилася до загальнонаціональних акцій – «Запали свічку» та «Голодомор-геноцид: пам’ятаємо.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-11-28_14-58-49-768x1024.jpg)
В стінах нашого навчального закладу відтворили куточки пам’яті – створили поминальні композиції зі свічок, калини та колосків. Екскурсом в історію для учнів стали виховні години, на яких розповідями, поетичним словом згадали про трагічне минуле свого народу.