Конкурс стіннівок ” Люблю я край свій дорогий, що зветься Україна”

Жов 15, 2024

Конкурс стіннівок у Староприлуцькій спеціальній школі на тему “Люблю я край свій дорогий, що зветься Україна”

14 жовтня 2024 року в Староприлуцькій спеціальній школі відбувся яскравий конкурс стіннівок на патріотичну тему “Люблю я край свій дорогий, що зветься Україна”. Ця подія стала важливою частиною виховної роботи школи, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, і продемонструвала не тільки творчі здібності учнів, але й їхню любов до рідної землі та повагу до національних цінностей.

Мета конкурсу

Головною метою конкурсу було виховання патріотизму, любові до Батьківщини та гордості за свою країну. Крім того, конкурс сприяв розвитку естетичних і творчих здібностей дітей, оскільки учні мали можливість виразити свої думки й почуття через мистецтво. Під час підготовки до конкурсу діти поглиблювали свої знання про історію та культуру України, обговорювали символіку та значення державних свят і традицій.

Учасники та підготовка

До конкурсу долучилися всі учні школи — від молодших до старших класів. Учасники разом з учителями активно працювали над створенням своїх стіннівок, використовуючи різні матеріали та техніки: малювання, аплікацію, вирізання з паперу. Особливий акцент був зроблений на національній символіці: прапорі, гербі, козацьких символах, українському вбранні. Крім того, на багатьох стіннівках можна було побачити зображення мальовничих краєвидів України — гір, полів, річок, які є важливою частиною нашої національної ідентичності.

Висновки

Конкурс стіннівок “Люблю я край свій дорогий, що зветься Україна” став важливою подією в житті Староприлуцької спеціальної школи. Він не тільки розвинув у дітей художньо-естетичні здібності, а й допоміг їм глибше усвідомити значення патріотизму, любові до своєї Батьківщини та її культури. Через творчість діти висловили свої почуття до рідної землі, проявили свої таланти та зробили ще один крок до свого особистісного зростання.