КТС “Україно, моя Україно, для тебе на світі живу!”

Кві 1, 2024

Мета: виховувати любов до рідної землі, повагу до історичних та культурних надбань українського народу, почуття національної гідності, патріотизму; поглибити знання учнів про Україну як незалежну державу, про символи України та народні обереги; розвивати творчі нахили та артистизм дітей.

Хід

Гаврилюк Р.О.:  Україна, для нас – найрідніша, найдорожча, найкраща у світі, бо це наша рідна земля, де ми народилися й живемо, де жили й працювали наші предки.

Почвірна І.О. :  Україна – країна добра і краси, країна, де найбільше люблять волю, країна любові до народу, країна свободи.

(Танець «Дитячими долоньками»)

Ангеліна.  Ми-твоє майбутнє Україно,

Твої вірні доньки і сини,

Грицько. І допоки наша пісня лине –

Буде Україна на землі!

(Пісня «Ой у лузі червона калина»)

Софія.     Незалежна моя Україна!

Батьківщина кохана моя!

Ти для мене у світі  – єдина.

Тобою пишаюся я.

Анжеліка. Україно моя мила,
Ти моя рідненька,
Я тебе так щиро люблю,
Хоч я ще маленька.

(Флешмоб)

Роман.        Тата й маму поважаю,

Бо люблю родину,

Край свій веселковий,

Неньку-Україну.

Ангеліна.   Я пісні співаю,

Бо душа радіє,

Що я народилась

В сонячній країні!

(Танець дівчаток  «Я маленька  україночка…»)

Вправа «Яка наша Батьківщина?»

Почвірна І.О. –  А зараз кожен з вас прислухається до свого серця і скаже щирі слова про Україну, щоб сяяла вона, як сонечко для всього світу. Тож яка вона – наша Батьківщина? Діти виходять до карти України і кріплять на неї слова: мила, дорога, славна, рідна, свята, чарівна, чудова, прекрасна, щедра, гарна, мальовнича, люба, красива, неповторна, єдина.

Анжеліка.  Боже, як важко говорити

Коли ж припиниться нарешті ця війна?

Там гинуть люди, їм ще б жити й жити,

Але від пострілів здригається земля.

Софія.  Прошу у Бога миру для країни,

Щоб повернулися живим усі ті, (наші соколята)

Хто захищає зараз Україну,

Хто там на сході ніби в іншому житті.

(Танок з прапорами)

Почвірна І.О. – Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними місцями.

Гаврилюк Р.О. – Сьогодні нам доводиться захищати свою незалежність та єдність.

Пам’ятайте, діти, ви – майбутнє України. Україна – це ви! То ж своїми знаннями, працею, здобутками примножуйте її культуру, своїми досягненнями прославляйте її. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежністьУкраїни.