Міжнародний день Землі

Кві 22, 2024

Щороку 22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі. Це чудова нагода вкотре замислитися над  проблемою збереження навколишнього середовища, усвідомити необхідність порозуміння між людиною та природою, об’єднатися заради благополуччя нашого подальшого існування на планеті.

Учні школи разом зі своїми вихователями також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено заняття-мандрівку планетою Земля, виховну бесіду «Бережімо рідну Землю!», годину спілкування «Земля – наш спільний дім!»,вікторину до Всесвітнього дня землі, конкурс малюнків-плакатів «Бережи природу!»

Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.