Перелік документів щодо організації екскурсій

Тра 8, 2015

Адміністрація навчального закладу для організації екскурсій учнівської молоді оформлює наступний перелік документів:

–                      наказ про проведення туристської подорожі, у якому: визначити мету, район, термін проведення, (категорію, ступінь складності експедиції або туристсько-спортивного походу) екскурсії; призначити керівника туристської групи та його заступника (заступників, помічника, помічників); обумовити відповідальність керівника та його заступника за збереження життя і здоров’я учасників протягом усього часу подорожі; затвердити персональний склад учасників, маршрут та план проведення подорожі; визначити, у разі потреби, порядок дій керівника групи при плановому поділі групи на підгрупи, а також кандидатури керівників підгруп, їх заступників (помічників) (Наказ Міністерства освіти і науки України від 24.03.2006 № 237 правила проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України. П.2, пп. 2.2.2.);

–                      схема маршруту та розклад руху, що оформлюються в трьох примірниках і затверджуються замовником послуг за погодженням з перевізником та територіальним підрозділом Державтоінспекції. Один примірник схеми маршруту і розкладу руху видається водію, інші зберігаються у замовника послуг та перевізника. (Постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (із змінами). Пункт 69 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ N 983 ( 983-2009-п ) від 09.09.2009);

–                      список групи дітей у трьох примірниках. Допускати до поїздки дітей, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких поїздок за станом здоров’я, що підтверджується відповідною довідкою лікаря; призначити для кожної групи з десяти дітей керівника, відповідального за супроводження їх під час поїздки, а для групи з 30 і більше дітей – медичного працівника та провести інструктаж з правил поведінки і техніки безпеки. (Постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (із змінами). Пункт 70 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ N 983 ( 983-2009-п ) від 09.09.2009).

Для організації яка проводить реєстрацію організованих груп дітей, що здійснюють туристську подорож (в даному контексті: автобусну екскурсію) – районні управління освіти виконавчих органів районних у м. Києві рад (районних у м. Києві державних адміністрацій) необхідно подати такий перелік документів:

–                      наказ по навчальному закладу про проведення туристської подорожі (автобусної екскурсії);

–                      список учасників туристської подорожі (автобусної екскурсії), оформлений згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 24.03.2006 № 237. Правила проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю та Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (із змінами).

Залишити відповідь