Слався, Тарасе Великий

Бер 12, 2023

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. Уже минуло два століття від того дня, коли в кріпацькій сім’ї з’явився на світ малий Тарас, але й сьогодні ім’я Великого Кобзаря будить у серцях почуття гордості за наш волелюбний народ, викликає живий інтерес до життя і творів Т.Шевченка.

З метою вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, у школі відбулися літературні читання під гаслом: “Слався, Тарасе Великий”, які підготувала вчитель української мови та літератури Ольшевська А.В. Учні перегорнули сторінки життєвої і творчої долі Великого Кобзаря, мали змогу переглянути презентацію про поета. Діти читали поезії Кобзаря,  брали участь у конкурсах та іграх, за що отримали пам’ятки учасника такого цікавого і захоплюючого заходу.

Такі заходи допомагають розширити знання учнів про Т.Г.Шевченка, викликають бажання більше дізнатися про життя і творчість видатного українського поета, виховують пошану до історичного минулого рідної землі.