Свято, що дарує зустрічей багато

Вер 1, 2021

Сонячним вересневим ранком на тлі блакитного неба малиново звучить шкільний дзвінок у Староприлуцькій спеціальній школі скликаючи своїх вихованців до рідного дому.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Шкільні коридори наповнюються дитячим сміхом. Тож нехай буде щасливим, творчим, сповненим здобутками у навчанні прийдешній навчальний рік.
З початком вас, любі діти і вчителі!!!