Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_14-14-03-897-1024x576.jpg)
З 20 по 26 вересня в Староприлуцькій спеціальній школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_12-20-10-780-1024x484.jpg)
У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок “Безпека на дорозі – безпека в житті”
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_13-36-24-444-1024x768.jpg)
вікторина «Мій друг – дорожній рух»
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_14-14-05-321-1024x576.jpg)
Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_13-36-22-334-1024x768.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_12-20-09-587-1024x484.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_13-36-45-009-1024x768.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/izobrazhenie_viber_2021-09-24_12-20-11-531-1024x484.jpg)