Зустріч із воїнами АТО

Ми – за мир на рідній землі

З метою формування патріотичного виховання та знайомства із справжніми  героями України 6 квітня 2016 року в Староприлуцькій   спеціальній загальноосвітній  школі – інтернаті відбулася зворушлива зустріч учнів школи з воїнами АТО : Дидиком О. М., Шабельніковим Д. О., Єлісєєвим В. В.,Паскалем А. М. З допитливістю та цікавістю слухали діти розповіді захисників про бойові дії, що відбуваються на Сході нашої країни.

20160406_153300

З болем в очах бійці розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Ретельно підбираючи слова, хоробрі воїни  згадували жахіття цієї нав’язаної нам війни. Із тремтінням у голосі згадували  своїх побратимів, які навічно залишилися лежати у донецькій землі.

Хлопці поділилися з учнями спогадами і своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Кожен з них висловив думку про те, що тільки в єдності наша сила. І хоча родом вони з різних куточків України: з Львова, Сум, Вінниці, Донецька та мета в них одна – захищати мир  на незалежній, єдиній, неподільній рідній землі.

20160406_153614

Вихованці  Староприлуцької  спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату подарували літературно – музичну композицію «Ми за мир на рідній землі» та власноруч виготовлені для  воїнів АТО сувеніри , які оберігатимуть їхнє життя, зігріватимуть теплом і любов’ю рідного дому.

йфій

Зустріч завершилася обіцянкою нової зустрічі в стінах школи  з метою спільного відпочинку та проведення військово – патріотичної гри «Зірниця».

20160406_154101

Такі зустрічі допоможуть дітям на прикладі воїнів АТО навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини,а також зрозуміти ,що Україна  єдина ,  неподільна і миролюбна держава та відчути гордість за наших захисників Вітчизни.