Благоустрій шкільного подвір’я

Сер 31, 2021

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник ТОВ «ШЛЯХБУД» А.С.Шеремета, котрий надав нашому закладу благодійну допомогу у вигляді асфальтування шкільного подвір’я. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за комфортні умови перебування дітей у школі. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Від імені адміністрації закладу висловлюємо Вам щиру вдячність за цю безкорисну допомогу. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою шкільної території.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Переконані, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.