КТС “Героїв країна – моя Україна!”

Гру 2, 2022

Україна – це країна героїв. У найскладніший час українці підтримують один одного, піклуються, моляться, сподіваються на світле майбутнє і на відродження та процвітання рідної землі. Кожен намагається подарувати частинку свого серця, щоб в Україні знову панували мир та злагода. Ось і учні 8 класу Староприлуцької спеціальної школи, разом з класним керівником Ольшевською Аллою Володимирівною та вихователями Шахно Ларисою Анатоліївною і Шахно Олександром Володимировичем мають таке ж переконання. Організована та проведена ними колективна творча справа ( КТС ) “Героїв країна – моя Україна! ”   була направлена на виховання в підростаючого покоління патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників.

Наші учні, за допомогою хореогріфічно-поетичної композиції розповіли учням школи про великий героїзм людей, які виборюють для нас право жити в незалежні демократичній Україні.