Всесвітній День української хустки

Гру 7, 2022

07 грудня 2022 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році.

Головною метою даного свята є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції.

З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки.

7 грудня наша школа ніби розцвіла різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках. Усі дівчатка ходили протягом дня в українських хустинах. Було проведено конкурс на найкрасивішу хустку та флешмоб «Зроби фото з хусткою», під час якого кожна учениця прикрасить себе автентичним аксесуаром та продемонструє багатовікову красу української жінки.