Зустріч з ліцеїстами ліцею ЛДУ БЖД

Гру 18, 2021

З метою ознайомлення дітей з правилами пожежної безпеки та дотриманням їх у повсякденному житті, напередодні свята Миколая, до закладу завітали ліцеїсти ліцею цивільного захисту ЛДУ БЖД м.Вінниці на чолі з заступником начальника ліцею з виховної роботи, підполковником служби цивільного захистуТамбовцем Олегом Вікторовичем, та начальником курсу, старшим вихователем, майором служби цивільного захисту Боксевичем Вадимом Анатолійовичем.

Гості не тільки привітали учнів з прийдешнім святом, але й провели годину безпеки «Діти, всім вам знати варто, що з вогнем погані жарти!»

Діти дізналися про небезпеку, яку приховує в собі вогонь, причини пожеж, призначення сірників та необхідність обережного їх використання, завжди вчасно вимикати електроприлади.
Спілкуючись з дітьми, відповідаючи на їх запитання, рятувальники розповіли про особливість роботи пожежників, правила безпеки, подарували яскраві пам’ятки та показали присутнім мультфільм і уривок фільму «Небезпечні знахідки»
Учням дуже сподобалась зустріч з людьми такої мужньої і героїчної професії, вони запам’ятали, що пожежу краще попередити, ніж потім ліквідувати.