День Європи

Тра 10, 2023

День Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.
Це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З цією метою в школі з 09.05 пройшли заходи, присвячені святкуванню Дня Європи в Україні:

Вихователі провели гру-мандрівку «Галопом по Європі». В ході заходу діти прослухали історичну довідку виникнення Євросоюзу, переглянули презентацію «10 фактів про Європу».

Для молодших школярів організовано віртуальні екскурсії «Подорожуємо Європою» для учнів 1-4 класів.
Для учнів 5 класу, вихователь Покотило О.Л. провела –подорож «Країнами Європи». Учні набули знань про історію створення Євросоюзу, прослухали гімн Європейського союзу. На уроці діти ознайомились з культурою, цікавими фактами, особливостями національної кухні, виготовили державні прапори країн Євросоюзу та презентували їх.