Самоврядування– це засіб розширення діапазону діяльності учнів , членів єдиного колективу, можливостей для їх об’єднання , творчого пошуку , виявлення ініціативи. Це спосіб організації життя колективу і засіб навчання життю і роботи за законами демократичного суспільства , де існують гуманістичні відносини між людьми. Саме це питання булорозглянуто на засіданні педагогічнох ради, що відбулося 25 жовтня 2021 року в нашому закладі.
На завершення педагогічної ради був проведений конкурс лепбуків, що презентували самоврядування класу “Ось ми які”
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-05_14-56-44-469ka-1024x768.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-05_14-56-44-666ich-1024x768.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-05_14-56-46-138czkn-1024x768.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-05_14-56-46-665nri-1024x768.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-05_14-56-48-672shlk-1024x768.jpg)