З метою ознайомлення дітей з правилами пожежної безпеки та дотриманням їх у повсякденному житті, напередодні свята Миколая, до закладу завітали ліцеїсти ліцею цивільного захисту ЛДУ БЖД м.Вінниці на чолі з заступником начальника ліцею з виховної роботи, підполковником служби цивільного захистуТамбовцем Олегом Вікторовичем, та начальником курсу, старшим вихователем, майором служби цивільного захисту Боксевичем Вадимом Анатолійовичем.
Гості не тільки привітали учнів з прийдешнім святом, але й провели годину безпеки «Діти, всім вам знати варто, що з вогнем погані жарти!»
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211218_141318-1024x462.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211218_150003-1024x462.jpg)
![](https://staropriluckashkola.in.ua/wp-content/uploads/2021/12/20211218_151121-1024x462.jpg)