Поради для покращення взаємини з батьками

Тра 18, 2016

Поради для покращення взаємини з батьками
1. Батьки – теж люди, їм буває весело, гірко, важко; вони втомлюються, тому не вимагайте від них неможливого.

2. Ви і батьки любите один одного. Не соромтеся говорити про це, навчіться виражати свою любов словами і вчинками.

3. Батьки завжди хочуть зробити для вас якнайкраще. Намагайтеся з вдячністю прийняти те, з чим ви погоджуєтесь, і тактовно пояснити причину свого небажання піти їм назустріч.

4. Допоможіть своїм батькам знайти з вами спільну мову.

5. Пам’ятайте, лише помилки, які не виправляються, – ось справжні помилки!

Наказ батьків

Батько і мати дали тобі життя і живуть для твого щастя. Не завдавай їм болю, образ, прикрощів, страждань. Умій поважати працю батьків.

Три нещастя є в людини: смерть, старість і лихі діти – говорить українська народна мудрість. Старість – невідворотна, смерть – невловима, перед цими нещастями ніхто не може зачинити двері свого дому. А від лихих дітей дім завжди можна зберегти, як від вогню. І це залежить н тільки від ваших батьків. А й від вас самих.

Бути хорошими дітьми означає не допустити, щоб старість батьків була отруєна твоїми поганими вчинками. Вмій відчувати найважчі душевні муки Матері і Батька.