Тиждень протипожежної безпеки

Жов 14, 2021

У рамках тижня протипожежної безпеки, який проходив з 11.10. по 17.10.2021 року та з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті у Староприлуцькій спеціальній школі були організовані ряд заходів. Пройшла урочиста лінійка, відбулися години спілкування «Легко вогник запалити, та не просто загасити!», бесіди, виставка малюнків.  Бібліотекар школи організувала виставку-огляд спеціальної літератури «Вогонь-друг, вогонь-ворог».

Для учнів 1-4 класів показали мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа – серія 4», «Пожежа» та документальний фільм «Пожежники» та «101 – служба порятунку» для учнів 5-11 класів.

Родзинкою стала учбова евакуація за півтори хвилини. Дотримуючи порядок і послідовність дій, всі учні та працівники закладу показали високі організаційні якості та взаєморозуміння.

Усі шкільні заходи були спрямовані на те, щоб діти уникали нещасних випадків та знали, як себе поводити в екстремальних ситуаціях, окрім дзвінка по номеру «101». Адже ми цього варті!