Педагогічні читання

Бер 21, 2023

20 березня в нашому закладі пройшли педагогічні читання на тему: “Впровадження ідей В.О.Сухомлинського в практику роботи спеціальної школи”

Під час даного заходу педагоги школи ділилися досвідом щодо творчого використання в педагогічної спадщини великого педагога-гуманіста, ознайомилися з багатогранністю таланту, педагогічною спадщиною та філософією В.О. Сухомлинського.

Про необхідність впровадження педагогічної спадщини Василя Сухомлинського у роботі з учнями спеціальної школи через систему творчих уроків та позакласних заходів повідомила вчитель початкових класів Савчук Світлана Валеріївна. Педагог наголосила про доцільність використання позитивних педагогічних засобів і методів, а саме: поваги, заохочення, зосередження на позитивному.

Вихованню громадянина-патріота в системі ціннісних орієнтацій науково-педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського приділила увагу вчитель початкових класів Малюта Світлана Петрівна.

Атмосфера педагогічних читань засвідчила про загальний інтерес присутніх до питань, що обговорювалися, творчу підготовку доповідей (електроні презентації, фотоілюстрації, власні творчі наробки).
Педагогічні читання викликали жвавий інтерес та активне обговорення серед педагогів із даної теми. Присутні дійшли до висновку: Василь Олександрович Сухомлинський – Учитель не минулого, а майбутнього. З його ідей черпаємо потенціал для навчання й виховання та величезну наснагу до педагогічної творчості. Адже покликання Учителя – творити людину.