Форма написання поурочних планів

Чи можуть поурочні плани бути надруковані на А4 чи вони обов язково мають бути рукописними? Дякую за відповідь.

Доброго дня! Шановний дописувачу, у відповідь на Ваше запитання повідомляємо Вам таке:
У п. 85 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» від 27 серпня 2010 року зазначається, що педагогічні працівники закладу мають право самостійно обирати форми, методи, способи навчальної роботи, не шкідливі для життя учнів.
В параграфі 4 Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів від 23 червня 2000 р. №240 затвердженої Міністерством освіти і науки України в Переліку обов’язкової ділової документації не зазначено поурочних навчальних планів вчителів, відповідно і не визначено переліку вимог, які мають бути враховані при складені поурочних планів.

Разом з тим, у даній Інструкції зазначено: що на основі календарних планів вчителі розробляють поурочні плани структура і форма яких визначається ними самостійно. Причому не виключається право на творчість, різноваріантність у виборі форм і структури планів — це можуть бути таблиці, тези, конспект тощо.

Якщо рішення про обов’язок виконувати поурочні плани повинні виконувати в рукописниому варіанті буде оформлене, наприклад, рішенням керівника навчального закладу чи Зборами трудового колективу — таке рішення можна оспорити, посилаючись на вказані вище норми чинного законодавства. Оспорити даний наказ чи рішення можна буде у формі подання звернення до адміністрації навчального закладу із вимогою вказати конкретні норми законодавства, які уповноважують керівника чи Загальні збори видавати такого роду рішення
     Таким чином, обов’язку складати рукописні поурочні плани законодавством не передбачено.

 

 

Author: Староприлуцька спеціальна школа

Добавить комментарий