Скорочення педагогів

Кві 19, 2016

ЗАКОН УКРАЇНИ

За наказом Міносвіти починається скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв закладів освіти. Скоротити персонал на 10% доведеться як дитячим садкам, так і вишам.

Аби стабілізувати фінансовий стан держави, економити бюджетні кошти маємо всіма можливими способами. Основні заходи з економії на 2016 рік визначені ще в грудні (Закон України від 24.12.2015 № 911-VIII, нагадаємо, що саме ним скасовано компенсацію роботодавцям витрат на виплату середнього заробітку мобілізованим працівникам, див. чинну редакцію статті 119 КЗпП).

Наразі заходи з економії стартують і в сфері освіти.

Наказом Міносвіти від 13.04.2016 № 433 доручено керівникам навчальних закладів та установ освіти забезпечити у 2016 році скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі на 10%.

Скорочення торкнеться тих освітніх установ, штатні розписи яких розробляються з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами і які передбачають максимальну кількість посад (штатних одиниць).

Йдеться про дошкільні, загальноосвітні, позашкільні та вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації. Під скорочення підпадуть і працівники бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, штатні розписи яких формувалися за затвердженими типовими штатними нормативами.

Департамент й управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, виші, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, зобов’язані до 15 липня 2016 року надати Міністерству інформацію щодо здійснення скорочення.

Screenshot 34567

Залишити відповідь